Зростання цін на енергоносії поставило перед кожною компанією, яка вже експлуатує біогазову установку, завдання збільшити виробництво біогазу на існуючих потужностях. На думку наших технологів, цього можна легко досягти, замінивши низькокалорійну сировину (свинячий гній, коров'ячий гній тощо) на високоефективну сировину, яка до цього часу вважалася важкою для зброджування.
Для компаній, які тільки планують будівництво біогазових установок, оптимальний підбір сировини є одним з факторів успіху.
Ми пропонуємо збільшення продуктивності до 30% вашої біогазової станції без суттєвої зміни конструкції самої станції за рахунок впровадження у ваш технологічний процес подрібнювача пожнивних решток та подрібнювача сухої сировини для біогазової станції.
Кукурудзяні побічні продукти (висушені стебла та листя після збирання кукурудзи, а не зерно) є чудовою сировиною для виробництва біогазу.
В реальних умовах з 1 тонни пожнивних решток кукурудзи можна отримати близько 120 м3 біогазу. Пожнивні рештки можуть замінити до 30% вхідної сировини (в перерахунку на суху речовину). Збирання пожнивних решток з полів здійснюється за допомогою подрібнювача з шириною захвату 3 або 6 метрів. Подрібнювач зрізає стебло на висоті 5 см, подрібнює його і укладає у валок. підбір подрібненої сировини з поля здійснюється за допомогою звичайного обладнання, наявного в господарстві.
Ми демонструємо цю технологію в Баварії і впроваджуємо як на існуючих об'єктах, так і на нових. Ця технологія також підходить для різних видів соломи, амаранту, міскантусу, відходів соняшника тощо.